sobota, 20 września 2014

Louis Vuitton Iconic Monogram & Fashion Legends

Z okazji 160 rocznicy istnienia marki LOUIS VUITTON najwięksi projektanci i wizjonerzy mody tacy jak: Karl Lagerfeld, architekt Frank Gehry, fotograf / reżyser Cindy Sherman, projektant Marc Newson,  mistrz Christian Louboutin i Comme des Garçons reinterpretują kultowy monogram LV<monogram canvas>. Ich zadaniem było stworzenie limitowanej linii akcesoriów. "Celebrating Monogram"- tak nazywa się nowy projekt do którego zaproszono najznakomitsze postaci ze świata mody i sztuki.


"Zebraliśmy wspaniałą grupę talentów-geniuszy, powiedziałbym. Każdy z nich jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie” mówi wiceprezes Delphine Arnault . "Monogram jest w centrum naszego domu, więc świętujemy monogram codziennie. Ale myśleliśmy, że ten projekt był naprawdę wyjątkowy, ponieważ osobistości wybraliśmy są fascynujące i różnorodne. "

Ta niezwykła i limitowana kolekcja będzie dostępna w wybranych butikach  Louis Vuitton na całym świecie począwszy od połowy października. Ceny  dodatków oscylują między 2000 a 5000 euro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz