piątek, 10 października 2014

GALA ELLE STYLE AWARDS 2014

Gala „Elle Style Awards 2014” połączona została z urodzinami topowego magazynu modowego, który kształtuje styl Polek i Polaków już od 20 lat.

Podczas tej wyjątkowej gali poznaliśmy 6 laureatów spośród 18 nominowanych... Siódmego października br. Reduta Banku Polskiego w Warszawie przeobraziła się z wytworną salę bankietową. Uroczystość w wielkim stylu poprowadzona została przez Marcina Prokopa, który pomimo podniosłej atmosfery nie szczędził żartów. Miałem przyjemność osobiście uczestniczyć w gali, za co serdecznie dziękuję redakcji Elle…

Pięć spośród sześciu nagród wybrało jury, w skład którego wchodziła redaktor naczelna wraz z przedstawicielami magazynu. Laureat nagrody w kategorii „IKONA STYLU” został wybrany przez czytelników pisma. Statuetka trafiła do Anji Rubik, którą wyróżniono za doskonałe wyczucie stylu oraz naturalną łatwość w łączenia kreacji światowych projektantów z polskimi markami.
W kategorii „PROJEKTANT ROKU” nagrodę przyznano Gosi Baczyńskiej, której osiągnięcia i ciężka praca doceniana jest na paryskim tygodniu mody.  Jest ona niewątpliwie godną reprezentantką  polskiego krawiectwa na rynku światowym.


Modelką roku wybraną przez magazyn Elle została Magdalena Jasek, która uczestniczy w kampaniach takich domów mody jak Louis Vuitton, Valentino czy Prada. Nagrodę wręczyła Ina Lekiewicz –dyrektor działu mody. Na zdjęciu z duetem projketntów BOHOBOCO. Na tę uroczystość modelka wybrała właśnie ich kreację. W kategorii „FOTOGRAF ROKU” spośród trzech nominowanych wybrana została niezwykle uzdolniona Agata Pospieszyńska, która jest autorką wielu okładek magazynu Elle w tym z Marią Loks oraz Mają Salomon. Moda jest dla niej nie tylko pracą, ale również pasją.


Nagroda w kategorii „ODKRYCIE ELLE” trafiła na ręce marki Rilke Philosophy. Projektantka – Rilla Pawlaczyk zachwyciła jury koronkową kolekcją bielizny.
„MARKA ROKU” wybrana przez Elle to La Mania, której dyrektorem artystycznym i projektantem jest Joanna Przetakiewicz. Nagroda przyznana za konsekwencję w tworzeniu oraz światowy poziom w modzie „made in Poland”.  

Oficjalną część uroczystości zakończył koncert Ani Dąbrowskiej oraz Kasi Nosowskiej, który był jednocześnie początkiem after party… Nie mogło zabraknąć gigantycznego tortu oraz szampana, który towarzyszył gościom przez cały czas trwania przyjęcia. Na galę tłumnie przybyły gwiazdy świata show biznesu oraz ludzie ze świata kultury i sztuki...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz