niedziela, 7 września 2014

GALA Schwarzkopf The Look Of The Year 2014
THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1983r.  Głownym celem konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. Konkurs ten dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. Podczas pokazu finałowego wybierana jest modelka THE LOOK OF THE YEAR, reprezentantka Polski w światowym konkursie. Ogólnopolski finał poprzedzają eliminacje regionalne organizowane na terenie całego kraju.


Gala finałowa konkursu odbyła się 29 sierpnia i była  transmitowana na żywo na antenie TVP2. Miałem przyjemność pojawić się na niej osobiście... Galę poprowadzili Tomasz Kammel i Maciej Musiał, gwiazdami muzycznymi były czołowe nazwiska polskiej sceny muzycznej: Mrozu, Pectus i Grzegorz Hyży. Piętnaście finałowych uczestniczek konkursu zaprezentowało się w sześciu pokazach kolekcji znanych projektantów: Bizuu, bielizna Alles, Viola Piekut, kostiumy kąpielowe Atlantic, Paprocki&Brzozowski i Bohoboco. Wszystkie stylizacje dopełniło obuwie marki Wojas. Jury pomagało widzom w wyborze modelki roku. W jury tegorocznej edycji konkursu zasiedli, jak co roku, najbardziej znani projektanci i eksperci związani z modową branżą, m.in. duet projektantów Bohoboco, Paprocki & Brzozowski, projektantka Viola Piekut, założycielki marki Bizuu - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, Beata Berendowicz – ambasadorka marki Schwarzkopf Professional oraz Igor Włodarczyk, któremu należą się wielki gratulacje i uznanie, gdyż to on jest właśnie organizatorem tego wspaniałego wydarzenia.


Aleksandra Kielan z numerem 6. z Częstochowy została Schwarzkopf The Look Of The Year 2014. Laureatkę konkursu wybrali widzowie TVP2 w głosowaniu sms w trakcie transmisji. Aleksandra będzie reprezentowała Polskę w światowej edycji konkursu The Look Of The Year w grudniu we Włoszech... Była to moja faworytka, dlatego też jej zwycięstwo jest dla mnie powodem do radości. Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za Olę, którą miałem przyjemność poznać osobiście.
Poniżej prezentuję fotorelację z gali w towarzystwie wspaniałych ludzi :)
MAFFASHION- JULIA KUCZYŃSKA
TOMAOTOMO- TOMASZ OLEJNICZAK

VIOLA PIEKUT
2 komentarze:

  1. Super! Zazdroszczę osiągniętych sukcesów i kontaktów. Właśnie tak wyobrażałem sobie człowieka w drodze na sam szczyt! Oby tak dalej.

    OdpowiedzUsuń