wtorek, 26 listopada 2013

RÓŻE GALI

Róże GALI obchodzą swój 11 jubileusz.

25 listopada odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych statuetek w plebiscycie Róże Gali, którą można było śledzić na TVP 2 o godz. 22:50.
Wiele sławnych osób miało szansę zdobyć wyróżnienie w 6 kategoriach: film, muzyka, książka, debiut, media oraz teatr. Statuetki zaprojektowane i wykonane były przez firmę Apart. Impreza pod patronatem dwutygodnika GALA zorganizowana już po raz 11 przyciągnęła tłumy gwiazd… Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie głosowania czytelników oraz kapituły w składzie:, Agnieszka Jastrzębska- redaktor naczelna dwutygodnika GALA, Magdalena Malicka, Rafał Olejniczak, Jerzy Kapuściński, Grażyna Torbicka oraz Olaf Szymanowski.Uroczystość w pięknej oprawie uświetni prowadzący Anna Czartoryska oraz Tomasz Kamel . Z przykrością stwierdzam, że suknia Anny Czartoryskiej pomimo wspaniałego koloru źle się prezentowała. Była to suknia od „Guess by Marciano”. Nie podkreślała ona piękniej sylwetki Anny, ale wręcz przeciwnie spowodowała jej deformację. Sami oceńcie:Wyróżnienie w postaci statuetki wręczanej przez Grażynę Torbicką w kategorii film otrzymała Agnieszka Grochowska oraz Robert Więckiewicz za rolę w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.
Nikogo nie zaskoczył fakt, iż w kategorii muzyka, nagrodę z rąk kapituły odebrała Maryla Rodowicz , za 45–lecie pracy. Wręczająca nagrodę Justyna Steczkowska w wytwornej, czarnej sukni od Sylwii Romaniuk wzbudziła kontrowersje stwierdzeniem, że „Królowa jest tylko jedna”, na co reakcja Doroty Rabczewskiej była dość wymowna.


Następnie przerywnikiem uroczystości był występ Natalii Sikory, która bez wątpienia obdarzona jest talentem i wspaniałą barwą głosu, ale wydawać się mogło, że jej występ na gali to zlepek wrzasków i krzyków…

Statuetkę w kategorii media otrzymała Agata Młynarska, której przemowa po otrzymaniu nagrody powaliła wszystkich na kolana. Chyba była to przygotowana wypowiedź. Poczuliśmy się jak na wykładzie.

Beata Pawlikowska odebrała z rąk Grażyny Szapołowskiej „różę gali” za książkę „ W dżungli podświadomości.”
Maciej Musiał zdobył wyróżnienie w kategorii debiut, a jego przemowa, a raczej jej brak po odebraniu nagrody zażenowała publiczność… Szkoda.

Nie można zapomnieć o wyróżnieniu dla zespołu T-mobile Fashion, dzięki któremu świat mody stał się bardziej dostępny dla wszystkich modą zainteresowanych. Mogliśmy przecież podziwiać pokazy polskich projektantów na żywo… Nagrodę z rąk Pauliny Krupińskiej w pięknej sukni od Łukasza Jemioła odebrała prezes T-mobile oraz Gosia Baczyńska, która podsumowała wyróżnienie słowami „ Moda ma znaczenie”.Dominika Kulczyk-Lubomirska wręczyła wyróżnienie w kategorii specjalnej Ewie Błaszczyk, za podjęte działania i założeni kliniki „Budzik”. Była to niezwykle wzruszająca chwila, gdyż cała publiczność wstała i nagrodziła Ewę zasłużonymi oklaskami. Dominika Kulczyk-Lubomirska pojawiła się w nieziemskiej kreacji od duetu zagranicznych  projektantów - Dolce&Gabbana. Sukienka uszyta z materiału z kwiatowym motywem. Do tego Dominika dobrała metaliczne dodatki, które sprawiły, że całość wyglądała stylowo, nowocześnie oraz z klasą.

Nie można zapomnieć o wspaniałych polskich gwiazdach, które co imprezę zachwycają, jak również zniesmaczają nas swoimi stylizacjami. Oto mój przegląd…
Dorota Rabczewska (DODA) pojawiła się w specjalnie dla niej stworzonej sukni od Bizuu, która doskonale podkreślała jej walory. Wspaniale skrojona i dopasowana suknia w kolorze białym świetnie sprawdziła się na wieczór. Ponadto morsko-zielony odcień pelerynki i paznokci wspaniale dopełniały kreację. Warto również zwrócić uwagę na subtelną biżuterię w postaci złotych kolczyków od Louis Vuitton. Niepasującym do wytwornej sukni elementami była tandetna bransoletka z muszelek i nie wieczorowa - zbyt duża torba. Ogólna ocena 8/10. 


Dorota Gardias orazn Natalia Lesz wybrały projekty Violi Piekut. Kreacje Doroty i Natalii były idealnie stworzone na tę galę. Dorota olśniewała w sukni z dopasowanym gorsetem i długim trenem wykonanym z piór, natomiast Natalia wybrała zniewalającą czerwień.

Agnieszka Cegielska i Joanna Moro prezentowały kreację marki Bohoboco. Obie Panie postawiły na wytworną czerń. Agnieszka skusiła się na połyskujący odcień w wąskim wydaniu , natomiast Joanna wybrała dopasowaną górę z pięknym i dużym dekoltem na plecach i zwiewną, warstwową spódnicę która nadała kreacji lekkości i polotu.

W pięknej kreacji od Mariusza Brzezińskiego zaprezentowała się modelka i blogerka – Paris (http://classicorcool.com) Zachwycająco połączyła wysokie, czarne kozaki, które podkreślały jej długie nogi oraz niezwykle seksowną sukienkę z piór z odkrytymi plecami. 
Całość dopełniły finezyjnie upięte włosy oraz wieczorowa torebka YSL.


Dziękuję. Mr.V

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz