środa, 27 listopada 2013

13 URODZINY VIVA MODA


Magazyn "Viva! Moda" obchodzi swoje 13 urodziny! Z tej okazji została zorganizowana impreza w klubie Someplace Else w hotelu Sheraton. Redaktor naczelna Agnieszka Ścibior współpracuje ze sławnymi ze świata mody, dlatego też na wczorajszą imprezę na zaproszenia odpowiedziała elita polskiej branży modowej. Nie zabrakło modelek,  projektantów i blogerów modowych.


Wśród gości można było zobaczyć m.in. polskich projektantów: Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła, Roberta Kupisza, duet Paprocki i Brzozowski Joannę Klimas jak również znanego fotografa mody - Marcina Tyszkę.  


Anja Rubik postawiła na rockowy look wybierając skórzaną kurtkę, wąskie czarne spodnie, klasyczne buty od ISABEL MARANT i dodający stylizacji nonszalancji kapelusz.

 Paulina Krupińska zaprezentowała się w kobiecej, dopasowanej i wzorzystej sukience w połączeniu ze skórzaną , minimalistyczną kurtką, a całość stylizacji dopełniła klasyczna torebka CHANEL.
Marcin Paprocki z duetu projektantów Paprocki&Brzozowski doskonale dopasował swoją stylizację do jubileuszu, gdyż zaprezentował na sobie bluzę z najnowszej kolekcji z napisem „13 who cares ?” Równie stylowo wyglądał Mariusz Brzozowski. Oceńcie sami:


Michał Witkowski, Krzysztof Stróżyna i Łukasz Jemioł również pojawili się na imprezie we wspaniałych stylizacjach. Michał Witkowski wybrał na tę okoliczność doskonale skrojoną marynarkę od Kamila Sobczyka, neonowe buty od GUCCI oraz małą torbę (listonoszkę) od GIVENCHY. Całość doskonale się prezentowała. Łukasz jemioł postawił na wytworny minimalizm wybierając czarny, prosty płaszcz, skórzane spodnie i białą koszulę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz