czwartek, 12 lutego 2015

Międzynarodowe Targi Mody Ptak Fashion City 2015Druga edycja „Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo” odbędzie się w dniach 18-20 lutego 2015 roku na terenie Ptak Fashion City we wszystkich obiektach Centrum Handlowego Ptak oraz nowej Hali Ptak Expo.
Międzynarodowe Targi Mody Ptak Expo to największe wydarzenie z branży fashion w Europie, podczas którego będą miały miejsce premiery kolekcji wiosna-lato 2015, rozpoczynające sezon i inaugurujące sprzedaż nowego asortymentu. W trakcie trwania targów kontrahenci i wystawcy będą przeprowadzali kontraktacje bieżące oraz będą mieli także możliwość dokonywania zamówień na przyszły sezon.


Anna Fendi
Patrizia Gucci

Anna Fendi będzie uczestniczyć jako gość specjalny i jurorka podczas Festiwalu Mody polskich producentów, którzy w czasie imprezy zawalczą o nagrodę Anny Fendi.

Specjalne zaproszenie przyjęła również Patrizia Gucci, która przyjdzie z wizytą do  Ptak Fashion City. Patrizia Gucci podjęła się bezprecedensowego projektu. Podczas uroczystej gali w pierwszym dniu modowej imprezy Fashion Week Poland (18.02.) zaprezentowany zostanie specjalny pokaz mody „By Patrizia Gucci”, przygotowany przez nią oraz polskich producentów odzieży. Kolekcje, które zostaną zaprezentowane podczas gali, otrzymają tytuł „recommended by Patrizia Gucci”, a następnie będą udostępniane klientom. Projekt, innowacyjny w swojej skali i tematyce, umożliwi polskim producentom promocję ich odzieży na całym świecie.


Na specjalne zaproszenie z ekskluzywną wizytą do Miasta Mody Ptak Fashion City przyjedzie Paris Hilton! Celebrytka weźmie udział w uroczystym otwarciu II edycji Międzynarodowych Targów Mody, które odbędzie się w środę (18 lutego) o godzinie 11:00. Będzie również uczestniczyć w konferencji prasowej. W czasie pobytu Paris Hilton na terenie Ptak Fashion City fani będą mieli wyjątkową okazję, by zdobyć jej autograf.
Paris Hilton pojawi się także jako gość specjalny pokazów mody odbywających się podczas I edycji Fashion Week Poland, w pierwszym dniu trwania tej imprezy (18 lutego). Tego samego dnia wystąpi jako DJ w czasie Aferparty, które rozpocznie się po zakończeniu pokazów. Będzie to jej pierwszy występ w roli DJ na terenie Polski.

Relacja z Międzynarodowych Targów Mody już wkrótce na blogu…

Zapraszam serdecznie. Mr.V

3 komentarze:

  1. Doskonała inicjatywa! Region łódzki prężnie się rozwija. Łódź stała się stolicą polskiej mody!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie tak... Jest wielki progress

    OdpowiedzUsuń