poniedziałek, 31 marca 2014

Łódź Street Fashion Festival

W dawnym kompleksie odlewni żelaza Józefa Johna zorganizowano w sobotę 22 marca- pierwszą edycję Łódź Street Fashion Festival. A na niej - kiermasz łódzkich marek odzieżowych, pokazy mody, swap i wykład o rozważnym kupowaniu. Nie mogło mnie zabraknąć na tym wydarzeniu z wiadomych względów, dlatego też powstaje ta relacja, na którą serdecznie zapraszam...
Łódź Street Fashion Festival to wspaniała możliwość rozwoju dla łódzkich marek odzieżowych i twórców niebanalnych dodatków. Mogliśmy tam zobaczyć marki takie jak: DrunkLegends, której charakterystycznym elementem są T-shirty z zabawnymi nadrukami, bluzy, a od niedawna również torby, płaszcze i eleganckie sukienki. Na kiermaszu pojawiło się również stoisko Baga-Bagi, a na nim jedwabna biżuteria oraz filcowe torebki. Nie zabrakło też projektantki marki Agi Butterworth (Agnieszki Urbaniak), która zaprezentowała płaszcze przeciwdeszczowe zdobione oryginalnymi łódzkimi nadrukami (Pałac Poznańskiego czy ul. Piotrkowska). Swoje stoisko miał też Cukier Puder Vintage Store. E-Kura Domowa, czyli Agnieszka Kwiatkowska, pokazywała łodziankom, jak ozdabiać koszulki aplikacjami w ciekawy i niebanalny sposób… Częścią Łódź Street Fashion Festival był swap - bezgotówkowa wymiana ubrań. Dodatkową rozrywką były pokazy mody, a na wybiegu można było zobaczyć projekty Pauliny Kozłowskiej, God Save Queens i M. Unique. Marka NOH8 Syndicate pokazała T-shirty z zabawnymi hasłami i zdobione graficznymi wzorami legginsy.

Moja wiosenna stylizacja na tę okoliczność, była utrzymana w miejskim, prostym stylu. Motywem przewodnim był jeans, który połączyłem z bezrękawnikiem oraz dodatkami marki Louis Vuitton. Efekty prezentuję poniżej:


ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA


#sleeveless –DIESEL ;  #jeans- ZARA;  #belt & bag-LOUIS VUITTON;  #sunglasses-RAY BAN 1 komentarz: