sobota, 23 listopada 2013

PAPROCKI&BRZOZOWSKI S/S 2014


Za nami kolejny pokaz polskiego duetu Paprocki&Brzozowski. Pokaz odbył się 22 listopada w warszawskim Soho Factory w ramach projektu T-mobile fashion dzięki któremu tysiące osób mogło podziwiać pokaz na żywo w internecie na plejada.pl oraz na fanpage T-Mobile.

                                                          fot. AKPA
Był to 13 pokaz duetu polskich projektantów. Ta szczególna liczba, jaką jest „13” uznawana za pechową, dla projektantów była jednak wyjątkowo przychylna, gdyż na wybiegu mogliśmy podziwiać piękną kolekcję. Marcin i Mariusz zaprezentowali sylwetki na nadchodzącą wiosnę-lato. Oryginalna scenografia jak również występ Wandy Kwietniewskiej z zespołu Wanda i Banda to atrakcje, jakie towarzyszyły uczestnikom pokazu. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Siedem życzeń". Tłumy gwiazd uświetniły wydarzenie, a przybyło ich tak licznie, że pokaz opóźnił się o ponad godzinę. Wśród znanych twarzy w pierwszych rzędach zasiedli: Joanna Horodyńska, Paulina Sykut, Natalia Siwiec, Natasza Urbańska, Weronika Książkiewicz, Maja Sablewska, Łukasz Jemioł, , Sylwia Gliwa, Ada Fijał, a także Aleksandra Kisio. Ponadto w pięknych kreacjach od Paprocki&Brzozowski mogliśmy podziwiać Małgorzatę Rozenek, Annę Dereszowską, Katarzynę Zielińską jak również prowadzącą wywiady z gwiazdami przed pokazem Paulinę Drażbę.


                                                            fot. AKPA
Czas przejść do samej kolekcji... Ogromna różnorodność zarówno kolorystyczna jaki w wykorzystanych materiałach to cechy charakterystyczne nowej kolekcji. Kobieta wiosną 2014 roku w wydaniu Paprocki&Brzozowski będzie bardzo barwna: pomarańcz, srebro, zimne odcienie niebieskiego, kobalt, metaliczny róż, złoto. Wykorzystane jedwabie, żorżety, żakardy na połyskujących tkaninach podkreślają kobiecość. Obniżona talia to również jeden z zabiegów zastosowany przez projektantów w celu uwydatnienia sylwetki.
fot. AKPA
Wskazówki dla modelek prezentujących nową kolekcję były jasno określone: „masz być zmysłowa, jakbyś właśnie wyszła z basenu” – to słowa powtarzane przez projektantów.

Mr.V 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz